Šárka Charvátová

Mám syna Tobiáše a od mala, jako snad každé dítě, si přál mít pejska. Váhání bylo dlouhé, ale po čase k nám do života přišla 9ti letá fenka stafordšíského bulteriéra Nera, kterou jsme si zamilovali a měli tak možnost si zkusit, jaké to je doma pejska mít.

Netrvalo dlouho a naše rodina se rozrostla o další úžasnou fenečku Sweety (A´Sweet Moment Nariel). Samozřejmě, jak to tak bývá, nato jsem se zamilovala znova, nyní u mé kamarádky, a přivedla jsem domů dáreček v podobě dalšího stafíka, tentokrát psa a tím je Falco (Falco Chesway).

No a takhle to začalo. Už je to 7 let, co s námi doma bydlí stafíci. Psi nám dělají doma radost a život s nimi je obohacující, už se nikdy nenudíme. Péče o ně mě velmi naplňuje a těší. I já, stejně jako každý majitel nebo chovatel mazlíčků, jsem řešila kvalitu krmiva a pamlsků.

Přes různé firmy jsem se dostala až ke švýcarským granulím za studena lisovaným, kterými jsem začala krmit – Family Dog.

Pochopila jsem, co mým psům dělá dobře a vše se mi vrací, psi jsou ve skvělé kondici a udržují si stále sportovní váhu. Jejich srst je lesklá a Falco konečně přestal prdět.

V loňském roce se Sweety stala maminkou 6ti krásných štěňátek. V době potvrzení březosti jsme přešli na Puppy Dog, aby dostávala budoucí maminka vše, co potřebuje, a tím i jejích 6 uzlíčků v bříšku. Puppy Dog dostávala Sweety i po narození štěňátek a stejně tak od 4. týdne štěňátka.

Ze začátku jsme jim z toho dělali kaši a postupně převáděli štěnda na tvrdé granulky. Do svých nových domovů odcházely s návykem na celé granulky a do své výbavičky od nás ve spolupráci s FIRSTANIMAL dostaly svůj první pytel granulí.

Musím říct, že jsem se jen utvrdila v tom, že krmím kvalitní stravou, jelikož i Sweety 6 týdnů po porodu byla ve výborné kondici, což mi několikrát zmínil i náš pan veterinář MVDr. Jan Šíma, který štěňátka navštívil u nás doma a všechny zkontroloval, očipoval a naočkoval. Slova chvály nás těší.

Děkujeme FIRSTANIMAL za dobroty, které pro naši smečku vyrábí a dováží až k nám domů.

Podívejte se, jak se naši stafíci mají na:

×

Košík