Porthos

Jmenuji se Porthos, jsem pes, díky kterému to všechno začalo. Aspoň to často slýchávám. Začalo to dnem, kdy jsi mě moje nová rodina přivedla domů. Doma jsem se rychle zabydlel, získal jejich srdce a oni zase to mé, což se zvládlo levou zadní.

Moje panička pochází z Česka, páníček ze Švýcarska a převážně bydlíme v Česku. Páníčkovi se nelíbily běžně dostupné granule, kterými mě panička krmila. Řekl: “Dost, náš pes bude žrát kvalitně a já mu dovezu to, čím jsme už mnoho let krmili své psy ve Švýcarsku.”

A tak jednoho dne přivezl jenom pro mě obrovský pytel švýcarského krmiva. No, říkám si, díky kámo, ale to mám sníst najednou? Trochu jsem se lekl, když to přede mě postavil. Uff, tak prý ne, musí se to dávkovat podle mé váhy. Mě to, ale tak moc zachutnalo, že bych zvládnul s chutí i celý pytel. Najednou jsem necítil po jídle nafouklé bříško, moje bobíky se upravily na pravidelnou, správnou konzistenci a celkově jsem začal mít víc elánu a dobrou kondičku. Jako bonus jsem získal krásnou, lesklou a sametovou srst, aspoň, spousta lidí mi to říká a já si to užívám.

A co bylo dál? Páníčkové dostali impuls založit rodinnou firmu. Slovo dalo slovo a stali se hlavním dovozcem FIRSTANIMAL krmivo pro Českou republiku, aby toto přírodní a kvalitní krmivo, které především myslí na zdraví, měli možnost dostat i ostatní pejskové . Kdo nevěří, ať k nám běží a sám vyzkouší.

Haf, pac a pusu Váš Porthos 🐾

×

Košík