Omlouváme se, ale kvůli ukončení spolupráce s výrobcem ve Švýcarsku musíme ukončit provoz. E-shop zůstane aktivní do konce dubna.
Děkujeme vám za vaši přízeň. Tým FIRSTANIMAL.

ŠVÝCARSKÉ KRMIVO PRO ZVÍŘATA – ČISTĚ PŘÍRODNÍ

Přehrát video

O našem krmivu

 • Jak se krmivo vyrábí

  Krmivo se vyrábí lisováním za studena, díky tomu je nám umožněno zaručit jeho velmi vysokou snášenlivost u psů všech velikostí a plemen. Lisováním za studena nedochází ke znehodnocení přírodních látek. Vitamíny, stopové prvky a minerální látky tak zůstanou zachovány ve své původní přírodní podobě. Granule po navlhčení nebobtnají a proto vašeho pejska nebudou nadýmat. Vyrábí se vždy čerstvé, nepoužíváme žádné konzervační látky, žádná barviva a ani žádné atraktanty.

 • Masová moučka

  Maso pochází ze švýcarských farem. Jedná se tedy o maso s významným obsahem a dobrou stravitelností bílkovin. Po zpracování je z něj masová moučka (dehydrované maso), která je nutričně koncentrovanější, než je tomu v čerstvém syrovém mase samotném.

  Právě proto je také hlavní složkou Firstanimal.

 • Je toto krmivo bez lepku?

  Proto upouštíme od ječmene, žita, špaldy a pšenice.

 • Proč používáme mouku ze svatojánského chleba

  Jedná se o 100% přírodní produkt. Tento je získáván z odpeckovaných plodů rohovníku obecného (karob). Zajišťuje pozvolné dodávání vitaminu A a B, jakožto i minerálů vápníku a železa. Okyseluje obsah střev a zvyšuje tak konzistenci exkrementů. Slouží také jako prevence proti průjmům.

 • Proč používáme pečená lněná semínka

  Jedná se o 100% přírodní produkt s velmi vysokým obsahem Omega 3 mastných kyselin. Tyto obsahují hleny pomáhajíci žaludku a trávicím stěnám chránit se před škodlivými usazeninami. Slouží také jako ochrana před infekcemi.

 • Důležitost L-Carnitinu

  L-Carnitin má klíčovou funkci v přeměně látek a také zvláštní význam v energetickém zásobování srdečního svalu. Zvyšuje spalování tukových kyselin a snižuje odbourávání glykogenu ve svalstvu. Jeho pozitivní vliv na proudění krve a imunitní systém jej dělají tak plnohodnotným.

 • Podporuje trávení

  Interval trávení suchého krmiva pro psy je udáván mezi 2-8 hodinami v žaludku, 1-2 hodiny v tenkém střevě a 18-24 hodin v tlustém střevě. Díky zpracování našeho krmiva studeným lisováním a koordinovanými recepturami je průběh trávění v tlustém střevu záměrně urychlen a nezatěžuje tak zbytečně trávicí trakt psa.

 • Jak přejít na naše krmivo

  Doporučujeme kompletní přechod na naše krmivo. V prvních 2-4 dnech je mimořádně důležité podávat menší množství než dříve. Vysoké výživové hodnoty, vitamíny a minerály by nebyl žaludek v obvyklém množství schopen okamžitě strávit/zpracovat. Zkušenosti ukazují, že při stejných dávkách, které dostával váš pes prve, by mohlo docházet k průjmům.

  Podle zkušeností trvá 2-3 týdny, než dojde k úplnému zvyknutí – přechodu. Záleží na zvyklostech krmení, velikosti a také na plemenu psa.

Doprava zdarma

OD 15KG (CELÁ ČESKÁ REPUBLIKA)

Chovatelský program

Podporuje klouby

Dobré trávení

Posiluje imunitní systém

Ich liebe mein Haustier
×

Košík